O nas

   Firma ATV FAN CLUB POLSKA powstała w 1996 roku . Prowadzona jest przez rodzinę Makedońskich. Specjalizuje się w obsłudze i organizacji imprez integracyjnych Specjalizujemy się w obsłudze i organizacji imprez integracyjnych dla pracowników firm, oraz survivalowych wypraw OFF ROAD. Organizujemy szkolenia i zabawy na specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych torach, pod nadzorem profesjonalnych instruktorów. Instruktorami prowadzącymi zajęcia są między innymi :

- Marek Makedoński Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Czterokołowców [Polish Quad Association), zdobywca Pucharu Polski PZM w kategorii Enduro Quad 4x4 w roku 2000 i 2001. Kapitan zwycięskiej drużyny Quad Trophy 2000, organizator wielu imprez i wypraw o charakterze ekstremalnym .Od 1997 roku uczestnik większości zawodów w których brały quady.
- Jerzy Hołub czołowy polski zawodnik w sezonie 2000/2001, kapitan drugiej drużyny Ouad Trophy 2000 , współorganizator wypraw szkoleniowo -integracyjnych oraz o charakterze ekstremalnym. Jest jedynym człowiekem, który w 2002 roku samodzielnie pokonał quadem trasę Warszawa- Moskwa- Irkuck oraz objechał Bajkał [12 tysięcy km.].
DALEJ >>>